Specjalizacje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Specjalizacje

Pisanie  Admin on Pon Wrz 18, 2017 12:49 pm

Życie
Opis: Planety, chociaż mają siebie nawzajem, to potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Są samotne i do szczęścia potrzeba im już tylko jednego, życia. To trudna dziedzina i ciężko ją opanować. Dzięki tej specjalizacji jesteś w stanie stworzyć nową istotę na swojej planecie. Pamiętaj, by twojemu pupilowi niczego nie zabrakło, więc upewnij się uprzednio, że masz wodę i pokarm dla tego małego stworka.


  - Koszt tej specjalizacji to 4PD
  - Wzór na nową istotę znajduje się W TYM TEMACIE.
  - Każdy poziom specjalizacji zwiększa jej możliwości. Na początku planeta może stworzyć zwierzątko, które może żyć maksymalnie rok. Ulepszenie umiejętności dodaje kolejne lata. Drugi poziom to dwa lata, a trzeci poziom to trzy lata.
  - Jeżeli stworzyliśmy jakieś zwierzątko, które żyje dwa lata i mamy trzeci poziom umiejętności, to zwierzątko wciąż dożywa tylko dwóch lat. Dopiero nowa istota przyjmuje obecne statystyki.
  - Każdy kolejny poziom specjalizacji to dodatkowe dwa miejsca na zwierzątka. Gracz z poziomem 2 nie może mieć pięć zwierzątek, a maksymalnie cztery istotki.
  Koszty poziomów:
  2 - 4
  3 - 10
  4 - 16
  5 - 24
  6 -  34
  7 - 46
  8 - 60
  9 -  76
  10 -  94


Rozkwit
Opis: Każdy nowy gracz zaczyna z tą specjalizacją na pierwszym poziomie. Dzięki niej nasza planeta nie jest martwa. Jesteśmy w stanie stworzyć florę, która pokryje nasze okrąglutkie ciałko i poczujemy ciepło jak nigdy przedtem. Każda planeta ma swoje uniwersum i swoje gatunki roślin. A ty? Czy śniłeś już o roślinie, która już niedługo zawita na twojej nowej ziemi?


  - Koszt tej specjalizacji to 3PD
  - Wzór na nową roślinkę znajduje się W TYM TEMACIE.
  - Każdy kolejny poziom, tak jak w przypadku umiejętności "życie", dodaje lat naszym małym kwiatuszkom. Na początku roślinka może przeżyć dwa lata po czym więdnie i gnije. Kolejne poziomy to dalsze dwa lata w przyszłych roślinach.
  - Pierwszy poziom zdolności pozwala nam na stworzenie aż czterech roślinek. Każdy kolejny poziom to kolejne cztery miejsca na nasze różności.
  Koszty poziomów:
  2 - 3
  3 - 7.5
  4 - 12
  5 - 18
  6 -  25,5
  7 - 34.5
  8 - 45
  9 -  57
  10 -  70.5Manipulacja
Opis: Planety, oraz słońca nauczyły się materializować swoje ciała w innym wymiarze, zwanym przez wszystkich eterem. To dzięki eterowi planety są w stanie komunikować się między sobą. Jest to wymiar pełen zagadek i nierozwiązanych tajemnic. Dawno temu były cztery układy słoneczne, ale pewnego razu matka wraz ze swoimi dziećmi przepadli w eterze i słuch o nich zaginął. Manipulacja pozwala na manipulowanie światem, którym jest eter. Im wyższy poziom, tym zdolność manipulacji staje się silniejsza.


  - Koszt tej specjalizacji to 12PD
  - Jako, że specjalizacja jest dosyć skomplikowana, zawiera swój osobny temat TUTAJ.

  Koszt poziomów:

  2 - 12 PD

  3 - 30 PD

  4 - 48 PD

  5 - 72 PD

  6 - 102

  7 - 138

  8 - 180

  9 - 228

  10 - 282


Tunele Czasoprzestrzenne
Opis: Dawno temu pierwsza z planet, na których narodziło się życie, ziemia, znalazła sposób by przemieszczać swoje twory pomiędzy galaktykami. To dzięki tej umiejętności ludzie na przełomie dziejów rozsiali się po świecie. Niestety w pewnym momencie ten prymitywny gatunek zaczął się cofać w rozwoju i zamiast bronić swoich planet, zaczęli je niszczyć. To właśnie tak zginęła bohaterka wielu bajek. Ziemia straciła swoją rodzinę, przestała się dla nich liczyć, a kiedy już ją zabili, pozostawili by konała w samotności. Uciekli na marsa, ale ta planeta już się poznała na tych wrednych istotach i doprowadziła do ich upadku. Nie wiadomo jak sytuacja się ma w innych rejonach kosmosu. Ludzie okryci złą sławą zaczęli być atakowani przez planety, aż w końcu wyginęli. Tak można przeczytać w wielkiej księdze, znajdującej się w eterze. Portal może wyglądać niepozornie, ale nie chodzi o to z czego jest zbudowany, ale w jakim układzie geometrycznym. Na błękitnej planecie portal nosił nazwę Stonehenge, ale po wielu tysiącach lat ludzie utracili ze swojej mądrości i zapomnieli jak go używać.


  - Koszt tej specjalizacji to 7PD
  - Każdy poziom tej umiejętności to kolejny skok. Jeżeli planeta ma pierwszy poziom i gdzieś wysłała daną istotę, to nie ma drugiego skoku, by ta istota wróciła. Skoki regenerują się co dwa tygodnie czasu rzeczywistego.
avatar
Admin

Liczba postów : 138
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach