Serwery polskie - negatywnie

 :: Rozmowy :: Offtopic

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Serwery polskie - negatywnie

Pisanie  Admin on Sro Sie 22, 2018 9:13 pm

Miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale niestety pojawił się serwer, który mnie rozczarował i muszę o nim wspomnieć, by przestrzec innych. Wszystko zaczęło się od wypowiedzi pana "Jacek Woszczyna", który zareklamował swój serwer obiecując cuda. Początki jego świata okazały się bardzo dobre. Sam youtuber "Balluf, którego szanuję i doceniam, poświęcił swoje dobre imię dla tego serwera. Niestety podejrzewam, że i on rozczarował się nie tyle światem, co jego administracją. Gracze zrajdowali trajb adminów, którzy wcześniej zrajdowali trajb swoich napastników. Serwer PVP, więc kogo dziwi, że dochodzi do takich sytuacji? Najwyraźniej są jeszcze ludzie, którzy tego nie pojmują. Administracja obraziła się na cały serwer i powodowała dość niszowe zagrywki, które mnie zraziły. Z początku broniłem prowadzących. Wiadomo. Ktoś wykłada dużą sumę pieniędzy, a gracze odwdzięczają się niszcząc ich piękną bazę. W rzeczywistości wyglądało to zgoła inaczej. Nie zamierzam tutaj pisać eseju na temat niekulturalnego zachowania prowadzących, jak i graczy na tym serwerze, którzy również święci nie byli. Uważam natomiast, że gracze zostali pchnięci do takiego zachowania, więc w połowie im wybaczam. A co stało się z serwerem? Zdechł i trudno tego nie zauważyć. Z 15 graczy online zrobiło się 0. Został zapowiedziany łajp, ale to niczego nie zmieni. O czym teraz piszę? O osobie, która przestrzegała mnie przed tym serwerem i jak widać nie bezpodstawnie. Mężczyzna opowiadał mi zdarzenie, które sam byłem zmuszony przeżyć, by je zrozumieć. Administracja atakuje graczy> gracze atakują adminów> admini robią foch i przestają się starać, zapowiadając łajp. Czy tak będzie się działo za każdym razem? Teraz już wiem, że tak. Chciałbym podziękować osobie, która dawała mi dobrą radę trzymania się z dala od tych ludzi i przeprosić ją, że jej nie posłuchałem.
Odradzam wam grać na tym serwerze i na innych tworach tej młodzieżowej bandy, która ma się za boga dźgającego innych patykiem. Poniżej podaję odpowiednie informacje, byście wiedzieli jak wygląda to gówno, by trzymać się od tego szamba z daleka.

[PL/EU] 12/08 ArkMasterS [All x10 Shop/Kit/Event][Cluster]
https://www.battlemetrics.com/servers/ark/2556202
adres: 128.65.218.168:27015
0/64
mody:
Super Spyglass
Structures Plus (S+)
Editable Server UI (WBUI)
Kibble Table

Osoby, które (domyślam się) były powiązane z administracją, a co za tym idzie są również odpowiedzialne za rozczarowanie tymże serwerem.
- Jacek Woszczyna
- WG.repolak Key-Drop.pl (Steam)
link do profilu na steama

Polecam się i pozdrawiam wszystkich ludzi, z którymi miałem przyjemność grać.
Warkotek, Bluntdick, kronikarz gry Ark Survival Evolved
Administrator forum.
Admin
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 :: Rozmowy :: Offtopic

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach