Cupidum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Cupidum

Pisanie  Gość on Sob Paź 07, 2017 9:09 pm

Nazwa: Cupidum - Pożądający
Rodzaj: Wulkaniczna
Układ słoneczny: Lorarel
Odległość od Słońca: 5
Rozmiar: ❁❁ 90k średnicy
Temperatura:  ❁❁ w nocy- (201°C) za dnia- (320°C)
Grawitacja: ❁❁❁❁ -  (80%)

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Charakter:
~kamień: Rubin (ciemna czerwień)- Symbolizuje waleczność i piękno. Taki osobnik nie unika walk czy to słownych czy też innych nawet jeśli jest w przegranej pozycji. Nie poddaje się łatwo a sam przyciąga wzrok swoim naturalnym pięknem. Nie ma w zwyczaju pomagać innym nie mając w tym żadnego własnego celu. Nie można powiedzieć że są okrutni ani że są przyjaźni po prostu są obserwując i wtrącając się tam gdzie widzą dla siebie korzyści. Mają jednak uczucia i lubią czasem pogadać z innymi bez gróźb lub prób wyciągnięcia informacji.
~kolor: Głęboka czerwień
~żywioł: Chaos
~krótki opis: Cichy jednak nie tak żeby uznać go za wycofanego z towarzystwa. Nie lubi kiedy inni go otaczają jednak towarzystwo paru osób mu nie przeszkadza. Lubi obserwować innych czasem się wtrącając w ich sprawy. Nie lubi być bezczynny, woli działać. Ciekawią go emocje innych. Jest w miarę miły choć złośliwy i niekiedy wredny. Nie ma oporów przed wykorzystaniem zdobytych informacji i szantażem. Nie znaczy to jednak że robi tak ciągle. Lubi niekiedy zachowywać informacje dla siebie.

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Wygląd: Wysoki umięśniony mężczyzna z szerokimi ramionami i wąskimi biodrami. Jasna cera bez żadnych niedoskonałości. Twarz o ostrych rysach z wąskimi kocimi oczami o żółtej tęczówce przeciętej prostą czarną źrenicą. Ma długie czerwone proste włosy które sięgają mu do połowy pleców. Po bokach głowy wyrastają mu długie, grube rogi zakrzywione do przodu z ostrymi końcami skierowanymi w swoje strony. W miarę pełne usta oraz ogon..tak ogon. Czarny długi ogon pokryty drobnymi łuskami o ostrych krawędziach na którego końcu jest twardy ostry grot. Z pleców wyrasta mu para olbrzymich czarnych błoniastych skrzydeł zdolnych do lotu oraz uniesienia ciężaru jego ciała wraz z jakimś balastem. Jego zęby przypominają trochę ludzkie jednak są wytrzymałe niczym diamenty oraz mają ząbkowane końce. Jego kły są dłuższe i wysuwane niczym u wampira. Zazwyczaj ma na sobie czarne długie kimono z skomplikowanym haftem na rękawach i z długimi rękawami. Jest to przewiązane szeroki czerwonym pasem materiały który jest związany z tyłu. Poły tego ubrania są zazwyczaj lekko rozchylone ukazując trochę umięśnionego torsu. W ręce których paznokcie są ostre i tak samo mocne jak zęby trzyma zazwyczaj długą srebrną japońską fajkę do tytoniu którego nigdy nie ubywa.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Cupidum

Pisanie  Admin on Sob Paź 07, 2017 9:24 pm

Akcept wariatko Smile
Na start 10PD Smile
Admin
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach