Kryształy Charakteru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kryształy Charakteru

Pisanie  Admin on Pon Wrz 25, 2017 10:23 am

Każda z planet posiada kryształ, który odzwierciedla jej charakter. Im bardziej skomplikowana planeta, tym posiada więcej takich kamieni. Gracz przy tworzeniu karty postaci może opisać charakter swojej postaci, ale może też podać dane kryształy, które będą do niego pasowały.

Azuryt(błękit) - symbolizuje mądrość i ciekawość świata. Czasami można odnieść wrażenie, że taki osobnik się mądrzy, ale nic bardziej mylnego. Jest mądrość i jest wiedza. Mądrość pozwala nam na odpowiednie zachowanie w danej sytuacji. Czerpanie wniosków i uczenie się na błędach. Wiedza natomiast to przyswojenie nauk i skomplikowanych algorytmów, z których możemy czerpać korzyści. Właściciele Azurytu kierują się tą pierwszą drogą.

Granat(jasna czerwień) - jest to kamień nie tyle miłości, co symbolizujący ognisko domowe. Właściciele należą do postaci nadopiekuńczych i chcących w najlepszy możliwy sposób pomóc innym. Nie zawsze kierują się logiką. To serce jest ich sterem. Nie zawsze będą o tym głośno mówić, ale mają cię na oku w tym dobrym tego słowa znaczeniu.

Awerturyn(zieleń) - kryształ, który posiada niezbyt pozytywne cechy. Takie osoby posiadają dużą inteligencję, ale nie są gotowi na to by się nią z kimś podzielić. Są egoistyczni i myślą jedynie o tym jak wykorzystać innych do swoich celów. Manipulują resztą w bardzo sprawny sposób.

Ametyst(fiolet) - zagubienie i brak umiejętności kontaktowania się z innymi. Takie istoty trzymają się z dala od tłumu. Wolą wszystko obserwować z boku na bezpiecznej odległości. Nie są tchórzami, ale boją się kontaktu z innymi osobami. Boją się niezrozumienia i odrzucenia, więc nawet nie próbują nawiązać jakiejś konwersacji.

Szafir(ciemny błękit) - żyć pozytywnie i niczym się nie martwić. To kredo posiadaczy tego kamienia. Żyją teraźniejszością nie martwiąc się ani tym co minęło, ani tym co nadejdzie. Są pozytywnie nastawieni do życia i chętnie pocieszają innych. Czasami noszą prześmiewcze miano maskotek, które zawsze można przytulić w chwili zagrożenia.

Bursztyn(pomarańcz) - kierują się odwagą i ochroną słabszych. Zawsze stawiają na innych, a siebie na końcu. To mięśniacy, którzy zawsze wybijają się z szeregu by ruszyć na pomoc lub na wojnę. Nie obchodzą ich konsekwencję. Wystarczy, że ktoś jest zagrożony i nic innego już się nie liczy w ich życiu.

Onyks (czerń) - Dumni i cisi. Kiedy dochodzi do sprzeczki wygrywają ją w mgnieniu oka, ale nie chlapią ozorem, jak jest to niepotrzebne. Uważają się za lepszych od innych i tak też innych traktują. Oni są górą, oni są najważniejsi, najsprytniejsi i najbystrzejsi.

Rubin (ciemna czerwień) - Symbolizuje waleczność i piękno. Taki osobnik nie unika walk czy to słownych, czy też innych nawet jeśli jest w przegranej pozycji. Nie poddaje się łatwo, a sam przyciąga wzrok swoim naturalnym pięknem. Nie ma w zwyczaju pomagać innym nie mając w tym żadnych korzyści. Nie można powiedzieć że są okrutni ani że są przyjaźni. Po prostu są, obserwując i wtrącając się tam gdzie widzą dla siebie korzyści. Mają jednak uczucia i lubią czasem pogadać z innymi bez gróźb lub prób wyciągnięcia informacji.
by: Metum
avatar
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach