Morze Czerwone

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Morze Czerwone

Pisanie  Gość on Sob Paź 14, 2017 7:59 pmDość nietypowe miejsce na planecie Echo, powstałe na wskutek anomalii kosmicznych. Odznacza się ono zabarwioną na czerwono cieczą, skąd też bierze swoją nazwę. W centrum lokacji znajdują się meteoryty, które są powodem zmiany koloru wód.
Nieznane są skutki tej zmiany, to też nie wiadomo czy niesie ze sobą większe niebezpieczeństwo, a może to tylko niegroźny tlenek żelaza.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Morze Czerwone

Pisanie  Gość on Sob Paź 14, 2017 8:02 pm

Echo po powrocie z Eteru postanowił jak najszybciej sprawdzić co tak naprawdę wydarzyło się na jego planecie. Nie mógł pozwolić, by to nad czym tak ciężko od jakiegoś czasu pracował poszło na marne, to też niezwłocznie pojawił się w okolicy, analizując powstałą sytuację. Pierwszy raz z czymś takim się spotkał, to też niezbyt wiedział co powinien teraz robić.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Morze Czerwone

Pisanie  Admin on Sob Paź 14, 2017 8:08 pm

Morze Czerwone na ziemi obrósł w legendy. Był swego rodzaju symbolem nadziei i wiary. Wieścią, która niosła prawdę o tym, że trzeba zawsze mieć nadzieję. W twoim przypadku było całkowicie odwrotnie. Zauważyłeś, że zabarwienie wód nie ustaje, a nawet się pogarsza i przyśpiesza. Woda oprócz zmiany koloru miała w sobie coś jeszcze. Dokładnie jej się przyjrzałeś i w końcu je dostrzegłeś! Drobne żyjątka, które rozmnażały się w zastraszającym tempie!
Admin
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Morze Czerwone

Pisanie  Gość on Sob Paź 14, 2017 8:12 pm

Echo przyglądał się z zaciekawieniem nowej formie życia. Była mu zupełnie obca, nie pochodziła z tego miejsca. Z całą pewnością została przyniesiona tutaj za pomocą meteorytu, który gdzieś tutaj musiał być. Niebieska istota machnęła ogonem kilka razy, próbując chociaż odrobinę sprawić, że te obce żyjątka będą siedziały w centrum. Dodatkowo nie wiedział jak mogą one zareagować na to co już stworzył tutaj.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Morze Czerwone

Pisanie  Admin on Sob Paź 14, 2017 9:56 pm

Żyjątka z początku się słuchały. Były przecież w nowym otoczeniu, lecz z każdą kolejną chwilą były coraz to odważniejsze. Rosła ich pewność siebie, aż nagle zaatakowały. Nie ciebie, ty byłeś bogiem, ale co z żyjątkami na twojej planecie? Tokik Błonisty stał się ofiarą istoty, która pojawiła się na twojej planecie za pośrednictwem anomalii. Nazywała się Ghal i był to bardzo nieprzyjemny twór. Odwiedzał planety, a potem je niszczył i przenosił się na inne. Teraz przyszła kolej na ciebie! Ghal to ciekawy morderca. Miał jeden umysł, ale miliardy drobnych ciał, które się rozmnażały. Kierował tymi ciałkami i właśnie postanowił, że cię zniszczy. Chociaż bardzo się starałeś, z lękiem przyglądałeś się, jak życie na twojej planecie umiera. Już tylko niewielki skrawek wody należał do czystych. Twoja energia życiowa zaczynała blaknąć.
Ty umierasz, Echo.
Chociaż... zaraz, co to? Na horyzoncie pojawia się Węgorz Olbrzymi! Przypomnij mi, czym on się żywi? Promieniowaniem? Na nieszczęście Ghala był on nim przepełniony po brzegi!
Węgorz minął twoje eterskie cielsko i ryknął dumnie zaczynając obracać się wokół własnej osi. Akrobacje jakie wykonywał w niebie były nie do opisania! Za każdym razem, kiedy przelatywał nad wodą, ta jakby pozbywała się czerwonej barwy. Ulatniał się z niej krwawy gaz, którym żywił się Węgorz. Ghal próbował nadążyć z powielaniem swych ciał, ale był w tej sytuacji bezbronny.
Trach, Trach i jeszcze kolejny kurs! Węgorz był niesamowity w swych działaniach. A kiedy już pozostał tylko kawałek Ghala, istota zanurkowała i wynurzyła się zabijając jego ostatnie wcielenia. Woda zaczynała mętnieć, ale żyłeś. Żyłeś dzięki tej jakże niepozornej istocie. Tymczasem Węgorz zawrócił, ale nie skierował się w stronę księżyca. Gdzie leci? Czy zrobiłeś coś nie tak? Opuszcza cię?
Admin
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Morze Czerwone

Pisanie  Gość on Pon Paź 16, 2017 5:20 pm

Echo czuł niesamowitą bezsilność i złość. Dlaczego Ci goście nie chcieli go słuchać, dlaczego te stworzenia odbierały mu życie. Czuł się coraz gorzej i już myślał, że dojdzie do tragedii, kiedy na horyzoncie pojawił się bardzo tajemniczy gość. Był nim Węgorz, który zamieszkiwał księżyc. Z ruchami pełnymi gracji i stylu raz za razem pochłaniał złego gościa, dając nadzieję Echo na kontynuację egzystencji. Niemniej niebieski byt wyglądał na bardzo słabego, nawet w momencie kiedy Węgorz już skończył swoją pracę. Po niej majestatyczna istota pognała gdzieś... Ale gdzie? Tego już Echo nie wiedział, ale podziękował mu w duchu za pomoc. Następnie odpłynął, by zregenerować swoje siły.
[z/t]
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Morze Czerwone

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach