Yei

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Yei

Pisanie  Gość on Pon Paź 09, 2017 12:50 pm

Nazwa: Yei
Rodzaj: Wulkaniczna
Układ słoneczny: Lo-lith / Lorarel
Odległość od Słońca: 3
Rozmiar: ❁❁❁❁  - (20k średnicy) - (30k średnicy)
Temperatura: - (321°C) - (500°C)
Grawitacja: ❁❁❁❁❁❁ - 5% grawitacji

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Charakter:
~kamień: granat, ametyst, bursztyn
~kolor: srebrny
~żywioł: ogień
~krótki opis: Yei jest cichy i zagubiony, ale nie obojętny na krzywdy innych. Stojąc na uboczu obserwuje i wysuwa wnioski. Chociaż nikt tego nie wie, planety mają swojego obrońcę. Opiekuna, który jest gotów poświęcić wszystko. Czy tak się prezentuje? Nie. Ma dość ciekawy charakter. Raz jest spokojny, a raz agresywny z niewiadomych powodów. W obu jednak przypadkach lubi dogryźć.

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Wygląd:
Na ziemi z pewnością kojarzony byłby z wilkiem. Bestia mierzy sobie cztery metry wysokości w kłębie i dziewięć i pół metra długości nie licząc ogona. Posiada czarną sierść, lecz nie należy ona do miłych w dotyku. Jest szorstka i nieprzyjemna. Cielsko wilka ozdobione jest pęknięciami, przez które sączy się energia. W zależności od wyboru żywiołu, energia ma charakterystyczną barwę. Dla ognia jest to pomarańcz, dla wody błękit, dla powietrza szarość, a dla ziemi brąz. Wilk wydziela zapach zależny od upodobań innych istot. Jeżeli ktoś ma słabość do zapachu róży, to właśnie tak będzie interpretował fetor zwierza.
Stwór porozumiewa się mentalnie, ale nie robi tego. Powszechnie wiadomo, że Yei nie może mówić w eterze i lepiej niech tak zostanie.
Ogon basiora jest długi i zakończony strzałką. Posiada drobne sztyleciki, które rosną w miarę zbliżania się do kręgosłupa i kończą się przy wilczym łbie, który ozdobiony jest dwoma rogami skierowanymi do tyłu i czterema pomniejszymi, niewidocznymi pod grubym futrem. Ogon w przekroju ma kształt trójkąta. Długość jednego boku to siedem centymetrów przy strzałce, a przy zadzie ogoń ma grubość już dwunastu centymetrów. Futro ma czarne jak smoła, tak samo jak ogon, który ma również srebrną barwę po jednej ze stron. Pazury, oraz sztyleciki ogona i sama strzałka wydają się być z jakiegoś metalu. Odbijają światło i emitują barwę zależną od żywiołu, którym będzie się kierował wilczur.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Yei

Pisanie  Admin on Pon Paź 09, 2017 1:57 pm

Akcept
Otrzymujesz 10 PD
Admin
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach