Niaria

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Niaria

Pisanie  Gość on Pon Paź 09, 2017 6:50 pm

Nazwa: Niaria
Rodzaj: Lądowa
Układ słoneczny: Lazarus
Odległość od Słońca: 3
Rozmiar: ❁❁❁❁  - 28k średnicy
Temperatura: ❁❁❁❁❁ - (-39°C) - (40°C)
Grawitacja: ❁❁❁❁❁ -  (100%)

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Charakter:
~kamień: Szafir(ciemny błękit) - żyć pozytywnie i niczym się nie martwić. To kredo posiadaczy tego kamienia. Żyją teraźniejszością nie martwiąc się ani tym co minęło, ani tym co nadejdzie. Są pozytywnie nastawieni do życia i chętnie pocieszają innych. Czasami noszą prześmiewcze miano maskotek, które zawsze można przytulić w chwili zagrożenia.
Turkus (niebieskozielony) - symbolizuje wierność, lojalność i bardzo rozwiniętą intuicję. Posiadacze tego kamienia cechują się szczerością, ale także działają przede wszystkim dla dobra swojego i swoich bliskich.
~kolor: Jasnozielony
~żywioł: Powietrze
~krótki opis: Rozgadana, głośna dusza towarzystwa, którą jednak łatwo spłoszyć. Niarię cechuje nieufność do nieznanego. Nowe rzeczy woli obserwować z daleka, ale nie trzeba dużo, by przekonała się, że coś jest niegroźne i zapragnęła to poznać. Lojalna i energiczna, potrafi zarazić optymistyczną energią, albo odwrotnie - irytować. Choć potrafi być kłótliwa i uparta, nie ma w niej krzty agresji i zdecydowanie woli pokojowe rozwiązania. Dokonując wyborów, kieruje się swoimi przeczuciami.

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

Wygląd: Drobna kobieta o zielonej, ziemistej skórze i długich, szpiczastych uszach. Twarz o wysokich kościach policzkowych, które dodatkowo dodają jej elfiego wyglądu. Oczy ma duże, zielone, o nieco nostalgicznym spojrzeniu. Spomiędzy czarnych, prostych włosów wyrastają grube, lekko zakręcone rogi. Dłonie o długich, szponiasto zakończonych palcach. Z pleców wyrastają jej niewielkie, pierzaste skrzydła o szarym kolorycie, umożliwiające krótki lot. Ogółem tworzy wrażenie raczej zwinnej i szybkiej, niż krzepkiej i silnej, chociaż nie całkowicie bezbronnej.
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Niaria

Pisanie  Admin on Pon Paź 09, 2017 7:55 pm

Akcept
otrzymujesz 10 PD na start
Miłego grania Smile
Nie zapomnij o informatorze. Zaraz stworzę fora dla twojej planety Smile
Admin
Admin

Liczba postów : 139
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach