Atrybuty- istoty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Atrybuty- istoty

Pisanie  Admin on Czw Wrz 28, 2017 9:52 am

Są to wartości, które mówią o tym co potrafi dana istota. Planety mają swoje specjalizacje, ale nie mogą posiadać atrybutów i na odwrót.
Poniżej znajduje się spis atrybutów, oraz opisy ich poziomów. Im wyższy poziom, tym postać ma większe możliwości.

Siła :
❁ - Raczej unikasz pracy, w której wymagana jest siła. Nie nadajesz się by dźwigać i nie nadawałbyś się do roli tragarza. Twoje mięśnie są stworzone do innych celu i chociaż prezentujesz się nie najgorzej, to lepiej w twoim przypadku stać z boku i nie przeszkadzać jak inni ciężko walczą z ciężarem.
udźwig _ 12kg

❁❁ - Twoje ćwiczenia przynoszą efekty, ale to jeszcze nie to na co mógłbyś liczyć i na czym mógłbyś polegać. Kiedy wymaga tego sytuacja, możesz pomóc innym, ale wciąż nie na wiele się zdają twoje dobre chęci. Przyda się każda para rąk, ale czy twoje coś wnoszą do całości?
udźwig _ 26kg

❁❁❁ - Zaskakujesz siebie i innych swoim opanowaniem i poświęceniem. Jesteś silny i w końcu możesz tak o sobie mówić nie czując w głosie kłamstwa tak jak poprzednim razem. Przydajesz się. Możesz przenosić duże ciężary, oraz wykazać się w chwili zagrożenia.
udźwig _ 44kg

❁❁❁❁ - Kiedy trzeba coś przenieść lub po prostu podnieść, zawsze cię szukają. Nadajesz się do takich robót. Widzą również w tobie wojownika i obrońcę. Twoja siła wydaje się nie mieć granic, ale to tylko pozory. Wciąż są zadania, którym nie podołasz.
udźwig _ 68kg

❁❁❁❁❁  - Wyglądasz na osobę wysportowaną i dobrze zbudowaną, a twoje mięśnie są dobrze zarysowane. Niektórzy boją się ciebie, a raczej tego co możesz dokonać. Jesteś w stanie podnieść niemal wszystko. W bijatyce również mało kto ci dorówna. Nikt ci nie podskoczy i nikt ci nie zagraża.
udźwig _ 94kg

❁❁❁❁❁❁ - Granica, której nie da się już przekroczyć. Tu już nie chodzi o to czego dokonać może twoje ciało, ale też co potrafi współgrając z twoją silną wolą. Jesteś najsilniejszy w grupie i wiele możesz zdziałać. Nie boisz się wyzwań. Walczysz do końca, bo i koniec jest bliski, ale nie twój. Niech inni drżą na twój widok, niech wiedzą, że z tobą lepiej nie zadzierać.
udźwig _ 140kg

Wytrzymałość:
❁ - Szybko się męczysz i nie bardzo potrafisz pracować ze swoim ciałem. Trucizny szybko wyniszczają twój organizm. Twój metabolizm jest niestabilny, co często prowadzi do bólów mięśni. Proponuję byś unikał wszelkich prac. Może przydasz się jako  ten rozsądny, ale nie licz na poparcie. Jesteś osłabiony i często kręci ci się w głowie.

❁❁ - Twoje ciało uległo drastycznej zmianie, chociaż i tak masz problemy z kondycją. Zawroty głowy i bóle mięśni przestały ci doskwierać. Wciąć jednak nie należysz by mianować cię osobą wytrzymałą. Przydajesz się, ale nadal męczą cię wątpliwości. Organizm hartuje się, ale to jeszcze nie to na co liczysz.

❁❁❁ - Wyróżniasz się w tłumie. Widać u ciebie pewność siebie. Jesteś odporny na wiele chorób, a i dłuższy bieg nie robi dla ciebie różnicy. Dajesz radę wykonując przeróżne zadania. Wprawdzie nie jesteś silny, czy też zręczny, ale twoja wytrzymałość pozwala ci dorównać ich umiejętnością. Oni robią to sprawniej, ale ty potrafisz robić to dłużej.

❁❁❁❁ - Pokonujesz coraz to odleglejsze trasy rozwijając swoje możliwości. Twoje ciało wygląda coraz lepiej. Nie tylko organizm się zmienia, ale też zaczynasz dotykać psychicznych problemów. Walczysz z bólem i uczysz się jak go nie odczuwać. Początki są trudne, ale kto wie, może kiedyś ci się uda? Praktycznie się nie męczysz. Wiele trucizn nie jest w stanie ci zaszkodzić, nie wspominając już o chorobach. Jesteś zdrów jak ryba!

❁❁❁❁❁ - Pokonujesz granice bólu i przezwyciężasz swoje słabości. Twoja odporność również jest pełna podziwu i obrosła już w dość przesadzone plotki. Wciąż jednak coś stoi na przeszkodzie. Jest jeszcze ostatni poziom wtajemniczenia, do którego dążysz. To najtrudniejsza ze ścieżek, ale wszyscy ci kibicują. Wierzą w ciebie, bo dla nich jesteś wzorem do naśladowania. Ty nigdy się nie poddajesz.

❁❁❁❁❁❁ - Ból dla ciebie nie istnieje. To, że jesteś śmiertelny może potwierdzić jedynie czas, który ci towarzyszy i towarzyszyć będzie. Choroby i wirusy? A co to jest? Wytrzymałe ciało o mocna głowa. Nie upijesz się, nie stracisz koncentracji. Zawsze opanowany i skupiony na zadaniu. Twoje serce jest bronią, a mięśnie tarczą. Broń tych, którzy nie są w stanie się bronić. Walcz o tych, co już zapomnieli o co walczą.

Zwinność:
❁ - Lepiej niech nikt ci niczego nie rzuca. Nie ma szans, byś mógł to złapać. Masz problemy z równowagą i koordynacją ruchową. Zadania zręcznościowe są dla ciebie katorgą. Przedmioty wypadają ci z rąk co sprawia, że w grupie jesteś uważany za dość ślamazarnego.

❁❁ - Nie masz już śliskich rąk, więc jest już jakiś progres. Możesz zacząć majsterkować bez obaw, że zamiast coś naprawić, to zniszczysz przez swoje drżące łapska. Jesteś w stanie złapać coś w locie, chociaż wciąż skradanie jest dla ciebie wyzwaniem.

❁❁❁ - Zaczynasz nabierać wprawy. Szybko biegasz i wiesz jak się poruszać, by nie przemęczać zbytnio swojego organizmu. Skradanie przychodzi ci z łatwością, a i twoje dłonie nie są przeszkodą w wykonywaniu zadań. Panujesz nad nimi i pewnie manipulujesz drobnymi elementami.

❁❁❁❁ - Uczysz się jak przewidywać ciosy i robić uniki. Nie zawsze twój ruch przynosi pozytywne efekty, ale nie przejmujesz się tym. Już i tak wiele potrafisz, a inni zazdroszczą ci takiej zręczności. Rozwijasz się, jeżeli chodzi o zdolności akrobatyczne. Wyćwiczona równowaga otwiera ci wiele możliwości.

❁❁❁❁❁ - Niewiele brakuje ci do perfekcji. Skaczesz, robisz fikołki i biegasz po ścianach bez trudu. Są jednak chwile, kiedy tracisz równowagę lub przewracasz się, ale dzieje się to sporadycznie. I tak wszyscy szanują cię za twój talent i podziwiają twoje gibkie ciało.

❁❁❁❁❁❁ - Nie ma szans by coś nie poszło po twojej myśli. Potrafisz robić salto, wspinać się i wiele innych rzeczy, o których inni mogą tylko pomarzyć. Swoimi skokami i sztuczkami niemal łamiesz prawa fizyki. Jesteś panem nieba i ziemi.

Percepcja:
❁ - Masz słaby wzrok, a twoje trafienia nie są takie jakich byś po sobie oczekiwała. Im dalej tym gorzej, chociaż nawet z bliska masz problem by coś złapać czy trafić do celu. Unikasz walk dystansowych, bo z góry zakładasz, że przegrasz i nic w tym dziwnego.

❁❁ - Widzisz coraz lepiej, ale to wciąż nie to. Masz problemy z wyostrzeniem wzroku i wypatrywaniem elementów w oddali. Twój wzrok jest dla ciebie zagadką, którą należy rozwiązać. Na pięć kamieni, tylko jeden trafi w punkt. Musisz się jeszcze wiele nauczyć.

❁❁❁ - Zaczynasz się wyróżniać na tle innych członków grupy. Nie idzie ci zbyt dobrze, ale lepiej niż innym. Twoje pole widzenia to sto metrów. Na dziesięć kamieni wprawdzie tylko cztery trafią w cel, ale to już powód do dumy.

❁❁❁❁ - Dostrzegasz efekty swojej ciężkiej pracy. Nie miewasz problemów z celnością, chociaż fortuna lubi płatać ci różne figle. Zauważasz tak ważne dla ciebie wartości jak siła wiatru, czy jego kierunek. Dopasowujesz się do pogody, a twoje pole widzenia wynosi sto sześćdziesiąt metrów.

❁❁❁❁❁ - Masz dobrą percepcję i przydajesz się w grupie. Dzięki twojemu wzrokowi nic nie jest w stanie was zaskoczyć. Widzisz dobrze w promieniu dwustu metrów, a na dziesięć kamieni aż siedem dosięgnie celu. W dodatku zaczynasz dobrze widzieć w ciemności.

❁❁❁❁❁❁ - Jesteś najlepszym ze strzelców. Nic, ani nikt nie umknie przed twoją celnością. Jesteś pewny siebie i swoich możliwości. Szanują cię i doceniają twoje starania. Zwyciężyłeś. Pokonałeś mur, z którym borykałeś się przez bardzo długi czas. Koniec z przeciwnościami losu.

Inteligencja:
❁ - Bardzo często trudno ci się wysłowić. Brak ci pewności siebie przez co boisz się ryzykować i walczyć o to co się tobie należy. Nie wiesz jak zachować się w danej sytuacji, a inni odsuwają się od ciebie i nie chcą cię wesprzeć w problemie. Chciałbyś się wykazać i udowodnić im, że się mylą. Czy uda się przekonać innych, że jesteś coś wart?

❁❁ - Twoje reakcje są powolne i nieprzemyślane, ale tym razem masz odwagę wyjść losowi naprzeciw. Rozpoczynasz walkę i choć targają tobą wątpliwości, to nie zamierzasz się odwracać. Ścieżka wybrana, dokonało się. Spróbuj w siebie uwierzyć, a na pewno dasz radę.

❁❁❁ - Coraz szybciej myślisz. Grupa zaczyna cię zauważać. Kiedy z kimś rozmawiasz sprawiasz wrażenie inteligentnego. Twoje porady nie zawsze są trafne, ale dzięki twojemu towarzystwu innym jest lżej. Potrafisz ich pocieszyć i wesprzeć w trudnej chwili.

❁❁❁❁ - Działania są przemyślane i nie widać w nich braku logiki, którą zaczynasz się kierować. Jesteś przydatny w grupie i rozwiązujesz skomplikowane zagadki. Potrafisz być o dwa kroki do przodu i trudno cię zaskoczyć.

❁❁❁❁❁ - Twoje myśli to istna pajęcza sieć i tylko ty jesteś w stanie za nimi nadążyć. Szybko reagujesz, a twoje decyzje są niepodważalne. jesteś liderem w grupie, ale nie wywyższasz się. Pomagasz tym, którzy są w podobnej sytuacji co ty kiedyś. Przychodzą do ciebie z pytaniami, na które zawsze masz odpowiedź.

❁❁❁❁❁❁ - Przewidujesz i rozwiązujesz naprawdę skomplikowane problemy. Masz bardzo dobrze rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną, oraz fotograficzną pamięć. Każdy napotkany osobnik to dla ciebie skarbnica wiedzy. Każdy gest ma znaczenie. Ruch ciała zdradza ich, a ty potrafisz to przewidzieć. Czasami jesteś w innym świecie. Sam, pełen wzorów i wykresów. To twoje królestwo. Spadła na ciebie duża odpowiedzialność. Obyś był godny swojego talentu.
avatar
Admin

Liczba postów : 138
Join date : 12/09/2017

Zobacz profil autora http://genetrix.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach